loader

Hakkımızda

blog_img

Berkan boru olarak polietilen boru ve ek parçaları sektöründe üretim ve pazarlama alanlarında hizmet vermekteyiz. 2000’lerin başından günümüze kadar ticari alanda önemli başarılara ve toplumsal işlemlerini yerine getirmede gereken yapılanmayı sağlayarak kendi alanında önem arz eden bir kuruluş olarak yerini almıştır.

Sektörde üstün kalite ve doğru hizmet anlayışıyla PE100, PE63 Kangal, Koruge, Mandallı boru ve ek parçaları üretiminde kendini kanıtlamış olan firmamız ülke çapında ve uluslararası platformlarda hizmet ve üretim konusunda kendisini söz sahibi firmalar arasında yer almayı ve bu haklı gururu taşımayı kendisine ilke edinmiştir.

Ülke çapında kamu ve özel sektör alanlarında sayısız projelerde tedarikçi, imalatçı olarak taahhüt ya da çözüm ortağı olarak yer almıştır. Üstlenmiş olduğu misyonu devam ettirmek, taşıdığı bayrağı daha yukarılara taşımak, daha fazla üretim, daha fazla kişiye iş olanağı, ihracat ve imalatta daha ileriye giderek ülke ekonomisine katkıda bulunmayı amaç ve ilke edinmiştir.

Berkan Boru; altyapı ve yapısal binalarda kullanılan tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde ISO 9001, ISO 14001, TSE sertifikaları doğrultusunda üretim gerçekleştirmektedir.

Firmamız ülkemizin ekonomik kalkınması yanında, günün koşulları ve dünyanın globalleşmesi aşamasında, rekabet ortamına ayak uydurmak, ihtiyaçları doğru belleyip üretimini bu çerçevede geliştiren ülke insanı için istihdam sağlanması, boru sektöründe daha iyiyi ve kaliteyi, uluslararası standartlarda istenen düzeyi yakalamayı amaç edinmiş, ülke genelinde adından söz ettiren, önemli firmalar arasında yer almakta ve bu durumunu daha ileriye taşımak amacıyla gerek Ar-Ge konusundaki çalışmaları, gerekse ihtiyaç belirleyerek yatırım yapma doğrultusunda çalışmalarına ara vermeksizin tüm gayretini ve çabalarını sürdürmeye devam etmektedir.